Noutăți

Premianții olimpiadelor zonale 2016

Premianții olimpiadelor zonale 2016

Locul I

Nr. Nume, prenume elev Grupa Disciplina Profesorul
1. Gurduza Vasile INF 1311G Informatica Coșcodan Alina
2. Salcuțan Adriana FIN 1310G Limba română Popa Zinaida
3. Miron Maria CON 1405G Matematica Mîrzenco Tamara
4. Guma Nina FIN 1407G Chimia Moțpan Valentina
5. Godea Maxim FIN 1508G Chimia Moțpan Valentina
6. Bîtcă Cristina CI 1301G Limba engleză Tîrsînă Daniela
7. Lavric Loredana CB 1304G Limba franceză Știrbu Viorica
8. Gîscă Mădălina CON 1503G Limba franceză Știrbu Viorica

 

Locul II

Nr. Nume, prenume elev Grupa Disciplina Profesorul
1. Chiriliuc Tatiana FIN 1510G Limba română Popa Zinaida
2. Znamenscaia Xenia FIN 1510G Limba rusă Guseinov Tamara
3. Balandina Vlada FIN 1411G Limba rusă Guseinov Tamara
4. Corjos Serghei FIN 1411G Limba română Popa Zinaida
5. Ivasiuc Arina CON 1501G Matematica Melnic Angela
6. Frunze Mihaela CI 1302G Chimia Moțpan Valentina
7. Lipcean Ana FA 1307 Limba franceză Știrbu Viorica
8. Macari Valeria CON 1402G Limba franceză Popesco Lidia

Locul III

Nr. Nume, prenume elev Grupa Disciplina Profesorul
1. Zgârvaci Andrei INF 1312G Informatica Panasenco Iunona
2. Crețu Dmitri FP 1310G Limba rusă Guseinov Tamara
3. David Constantin CI 1302G Fizica Duca Maria
4. Balta Ian FIN 1506G Fizica Duca Maria
5. Omelianov Alexei FP 1308G Matematica Mîrzenco Tamara
6. Cireș Natalia CON 1504G Istoria Breahnă Taisia
7. Horea Pavel CON 1401G Geografia Colța Valentin
8. Buga Victoria CON 1502G Geografia Colța Valentin
9. Ursu Ion FA 1307G Geografia Colța Valentin
10. Sorchicean Ana CON 1502G Biologie Cerguța Ludmila
11. Costaș Mihaela CB 1305G Biologie Cerguța Ludmila
12. Badrajan Irina CB 1305G Limba engleză Tîrsînă Daniela
13. Marceva Irina FIN 1411G Limba engleză Corunga Ana
14. Pușcă Elena FIN 1508G Limba engleză Cazacu Diana
15. Bancu Vlada FIN 1409G Limba franceză Inculeț Liliana

Mențiune

Nr. Nume, prenume elev Grupa Disciplina Profesorul
1. Antoci Valeria FIN 1310G Limba română Popa Zinaida
2. Ivancișina Tatiana CON 1403G Fizica Duca Maria
3. Nastas Dan FIN 1409G Matematica Melnic Angela
4. Batrîncea Adriana CI 1302G Matematica Basiul Anatolie
5. Vasilașcu Irina CON 1405G Istoria Moraru Liliana
6. Cazacliu Liviu FA 1306G Istoria Colun Tatiana
7. Diacenco Margareta CON 1405G Geografia Colța Valentin
8. Tomac Sandu FA 1307G Geografia Colța Valentin
9. Șevcenco Adrialina FIN 1406G Biologie Cerguța Ludmila
10. Balan Augustina FP 1308G Biologie Cerguța Ludmila

Elevii calificați la olimpiada republicană la Economie

Nr. Nume, prenume elev Grupa Profesorul
1. Ganea Valeria CON 1503G Iacob Natalia
2. Danu Denis FIN 1507G Nagy Moldovan Ana
3. Trofim Iuliana CON 1504G Iacob Natalia
4. Oțel Sorin FIN 1509G Nagy Moldovan Ana

Comentarii la subiect: