Noutăți

Felicitări, premianților olimpiadelor zonale!

FELICITĂRI!

Premianţilor olimpiadelor zonale

Locul I

Nr.Nume, prenumeGrupaDisciplinaProfesor
1 Nastas Dan FIN 1409G Matematica Melnic Angela
2 Josu Valentina FA 1207G Matematica Mîrzenco Tamara
3 Sălcăuţan Adriana FP 1310G Limba română Popa Zinaida
4 Şevcenco Adrialina FIN 1406G Biologie Cerguţă Ludmila
5 Balan Augustina FP 1308G Biologie Cerguţă Ludmila
6 Mamaliga Andrei FIN 1410G Istoria Breahnă Taisia
7 Bazilevici Elizaveta FP 1308G Limba engleză Cazacu Diana
8 Guma Nina FIN 1407G Chimia Moţpan Valentina

Locul II

Nr.Nume, prenumeGrupaDisciplinaProfesor
1 Nicov Alisa CB 1304G Limba română Malic Ana
2 Zapşa Andrei FP 1208G Limba română Corghencea Vlad
3 Corjos Serghei FIN 1411G Limba română Popa Zinaida
4 Hropotinschi Adriana CI 1202G Biologie Cerguţă Ludmila
5 Savin Vadim INF 1312G Informatică Spînu Valentina
6 Diacenco Margareta CON 1405G Geografie Colţa Valentin
7 Macari Valeria CON 1402G Limba franceză Popescu Lidia
8 Carauş Mariana FA 1206G Limba engleză Tîrsînă Daniela
9 Lungu Maria INF 1210G Chimia Moţpan Valentina

Locul III

Nr.Nume, prenumeGrupaDisciplinaProfesor
1 Batrîncea Adriana CI 1302G Matematica Basiul Anatolie
2 Gurduza Vasile INF 1311G Informatică Coşcodan Alina
3 Breahnă David INF 1210G Informatică Spînu Valentina
4 Tomac Sandu FA 1307G Geografie Colţa Valentin
5 Ursu Ion FA 1307G Geografie Colţa Valentin
6 Lipcean Ana FA 1307G Limba franceză Ştirbu Viorica
7 Bîtca Cristina CI 1301G Limba engleză Tîrsînă Daniela
8 Aramă Patricia FA 1207G Limba engleză Cazacu Diana
9 Frunze Mihaela CI 1302G Chimia Moţpan Valentina
10 Buhtiarova Anastasia CI 1203G Limba rusă Guseinov Tamara
11 Ivancişina Tatiana CON 1403G Fizica Duca Maria
12 David Constantin CI 1302G Fizica Duca Maria
13 Ţugulschi Vasile CI 1201G Fizica Chilaru Valentina
14 Costaş Mihaela CB 1305G Biologie Cerguţă Ludmila

Mențiune

Nr.Nume, prenumeGrupaDisciplinaProfesor
1 Cociug Lilia CI 1203G Limba română Popa Zinaida
2 Zabulica Ecaterina CI 1201G Biologie Cerguţă Ludmila
3 Scripnic Ion INF 1412G Informatică Zatîca Alexandru
4 Hîncu Petru INF 1210G Informatică Spînu Valentina
5 Bucșanu Emanuela FP 1208G Geografie Colţa Valentin
6 Cazacliu Liviu FA 1306G Istoria Colun Tatiana
7 Vasiliev Sergiu FA 1207G Istoria Moraru Liliana
8 Dadus Alina CB 1204G Limba franceză Popescu Lidia
9 Balandina Vlada FIN 1411G Limba rusă Guseinov Tamara
10 Creţu Dmitri FP 1310G Limba rusă Guseinov Tamara

Comentarii la subiect: